Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Пангасіус

Пангасіус - представник загону сомообразних . Нараховує більше трьох десятків видів , які відрізняються розмірами і ареалом проживання .

Це прісноводна риба , яка мешкає в річках В'єтнаму і Таїланду. Пангасіус - велика риба , яка досягає двох метрів у довжину. Харчується водоростями , молюсками і дрібною рибою.

Ця риба не сильно популярна серед рибалок , тому високих обсягів видобутку не спостерігається. Але вона дуже популярна на фермах по вирощуванню риби.

Рибу , яка досягла відповідного віку обробляють , позбавляються від кісток , видаляють жир і залишають одне філе , яке і йде на продаж після повної заморозки.

Особливістю пангасіуса є той факт , що на відміну від корму , яким харчувалася риба , м'ясо може бути білого , червоного або жовтого кольору.

Філе пангасіуса відрізняється ніжністю і смаковими якостями. До того ж , той факт , що пангасіус імпортується з В'єтнаму і Таїланду , обумовлює його низьку ціну.

Простота приготування також одна з переваг м'яса цієї риби. Його варто тільки розморозити . Воно однаково добре підходить для варіння , смаження або приготування салатів.

М'ясо пангасіуса , містить багато корисних мікроелементів , які сприяють зміцненню серцево -судинної системи організму.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.