Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Нототенія

Нототенія - представник отряду окунеподібних. Це морська риба, яка живе у водах Антарктики.

Всього вченим відомо більше тридцяти видів цієї риби.

Зовні ця риба схожа з тріскою. Вона має мармуровий колір луски з плямистим відтінком. Від цього і пішла назва найпоширенішого виду цієї риби - мармурова нототенія.

У зв'язку з тим, що риба ця мешкає в холодних водах, в її м'ясі міститься велика кількість жиру. Однак смакові якості від цього не постраждали, а навпаки покращилися.

М'ясо цієї риби підходить як для варіння, так і для смаження. Супи з м'яса нототенії виходять жирними, наваристими і відрізняються особливим ароматом і смаком.

Так само м'ясо нототенії відмінно підходить для холодного і гарячого копчення.

Лікарі радять вживати цю рибу хоча б раз на тиждень. За поживними властивостями нототенія не поступиться м'ясу тварин, а по корисності набагато омине.

Весь набір корисних речовин, що містяться в цій рибі, додасть організму тих вітамінів, яких часто не вистачає. А фосфор і кальцій зміцнять кісткову систему.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.