Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Морський окунь

Морський окунь - риба із сімейства скорпенових , що мешкає на глибині. Відомо близько 100 різновидів цієї риби , які різко відрізняються зовнішністю і ареалом проживання : від глибоководних морських окунів з червоним забарвленням , до прибережних з чорними смужками поперек тіла.

Особливістю зовнішності морського окуня є великі очі , слідство проживання на великій глибині і отруйні залози на плавниках для захисту від більш великих представників океану.

Морські окуні можуть жити до 15 років , досягаючи метра в довжину і 15 кг в масі .

При розмноженні самки морського окуня не метають ікру , а народжують вже сформованих мальків , які відразу ж ідуть до поверхні.

У продажу морського окуня можна знайти в свіжомороженому або копченому вигляді. Популярність його досить висока, тому його купують з полюванням , адже він не складний у приготуванні і відрізняється хорошим смаком . До того ж він не втрачає своїх смакових якостей при тривалій заморозці.

Особливо цінується у гурманів свіжовиловлений слабо солений окунь.

Морський окунь має досить високий вміст жирів і вітамінів , що допомагає організму підтримувати імунітет в тонусі.

Небезпека при обробленні риби представляють отруйні колючки , які знаходяться на плавниках . Вони можуть призвести до тимчасового паралічу кінцівок.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.