Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Минтай

Минтай - риба із сімейства тріскових . Мешкає в північних морях Тихого океану.

Ця риба лідер за обсягом промислу в своєму сімействі . Хоча останні роки , через скорочення популяції, вилов щорічно зменьшується.

Цей вид риб є довгожителем . Особини проживають до 20 років і досягають 1м в довжину. Але для продажу відловлюють особин до 50 см.

Живе на глибині , звідси зовнішні особливості цієї риби - великі очі. Протягом доби може різко міняти глибину проживання від 100м до 400м і глибше.

На нерест залишається в місці проживання. До 3 років минтай досягає розмірів , що підходять для вилову .

Харчується дрібною рибою , планктоном.

У продажу м'ясо минтая можна придбати в замороженому вигляді або в консервах . Свіже м'ясо минтая часто критикується за прісність , але варто щедро додати приправ і незабутні смакові відчуття вам забезпечені.

Крім цього в минтай цінуються печінку і ікра. Ікра порівнянна за смаковими і корисним властивостям з лососевою ікрою , а печінка має такою кількістю корисних речовин і вітамінів , що зрівнятися з нею може тільки печінка акули.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.