Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Масляна філе

Масляна риба ( есколар ) - досить рідкісна риба, що живе в океанському просторі. Має темно- коричневе забарвлення тіла. Зовні нагадує тунця.

Есколар відомий тим , що веде нічний спосіб життя. У їжу вживає дрібних рибок , кальмарів і ракоподібних.

Масляна досягає 1м в довжину і 50 кг у вазі. Найбільший промисел цієї риби відбувається біля берегів Австралії та Нової Зеландії. Там він попадається в мережі при вилові тунця.

У зв'язку з тим , що масляна риба не користується особливою популярністю у рибалок , її кількість на ринках обмежена. У зв'язку з цим і висока ціна.

У першу чергу нейтральне ставлення до цієї рибі обумовлено тим , що есколар , під стать своїй назві - масляна риба - риба дуже жирна . Його досить складно приготувати в домашніх умовах. Для цього доводиться спочатку відрізати йому голову і чекати поки стече жир.

Це єдиний недолік цієї риби. Біле м'ясо есколара має приємний і ніжний смак. Тому якщо Ви дійсно хочете насолодитися смаком цієї риби , Вам варто потрудитися в приготуванні , щоб отримати блюдо максимально наближене до рибного дієтичного шедевру .

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.