Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Камбала

Стрілозуба камбала - представник сімейства камбалових . Це сімейство нараховує більше десятка видів риб. Відмінною особливістю є сплощене з боків тіло і розташовані на одній стороні ока .

Цікавий факт полягає в тому , що мальки цієї риби ні чим не відрізняються від малюків будь-який інший риби , але в процесі дорослішання вони змінюють манеру пересування і розташування очей.

Існують різні види камбали залежно від ареалу проживання . Морська камбала мешкає тільки в солоній воді , на відміну від річкової камбали , яка може проживати , як в слабосоленої воді , так і в прісній .

Термін життя цієї риби досягає 25 років. Розміри варіюються від 5см до 2м , залежно від виду . Є приклади , коли виловлювалися особини вагою більше 100кг .

Як правило , камбала мешкає на дні. Більшу частину свого життя вона проводить , закопавшись в мул на дні водойми. Харчується дрібною рибою , молюсками.

Нереститься камбала тільки в солоній воді , навіть представники прісних вод. Для нересту може долати величезні відстані.

Видобуток камбали дуже популярна в Норвегії та на Далекому сході. У продаж вона надходить у замороженому вигляді. Оптимальний вік для вилову 3-6 років.

М'ясо камбали дуже корисно використовувати для дитячого харчування. Високий вміст білків , амінокислот і вітамінів допоможуть зміцнити імунітет і серцево- судинну систему.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.