Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

М'ясо мідії

Мідії - відносяться до сімейства морських двостулкових молюсків. Їстівними є лише деякі види : Звичайна їстівна , Далекосхідна гігантська , Середземноморським- чорноморська і т.д. Місце проживання мідій - води морів і океанів в помірних широтах.

Раковина у мідій має дві стулки , які при потребі можуть щільно стискатися. Це дозволяє мідії захищатися від хижаків. Внутрішня поверхня раковин покрита перламутром.

Мідії відносяться до різних видів зовні сильно відрізняються . Розмір варіюється від 5 до 20см . Колір змінюється від чорного до коричневого. Тривалість життя від 5 до 30 років.

За смаковими якостями більш цінно м'ясо чорноморських мідій , воно більш ніжне і м'яке.

Мідії вкрай плідні. Під час нересту одна особина може випустити в воду більш 5млн ікринок.

Сьогодні дуже вигідно розводити мідій штучно.

У їжу споживають все , що знаходиться всередині раковини , а саме м'ясо , мантію і рідина . М'ясо при варінні виділяє тонкий аромат і має солодкий присмак.

Найчастіше мідії продаються в замороженому вигляді або у вигляді консервів .

Варто відзначити , що , як і будь морепродукт - мідії володіють високими корисними властивостями. Високий відсоток наявності білків , вуглеводи і низький вміст жирів роблять м'ясо мідій відмінним продуктом харчування для тих , хто дотримується дієти , а вітаміни , мінеральні солі і різні мікроелементи допомагають підтримувати організм завжди в тонусі.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.