Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Креветка

Креветки - вид морських ракоподібних. Їх розмір , залежно від виду , варіюється від 2см до 30см . Існує більше ста видів креветок. Креветки живуть переважно в океанічній солоній воді , але деякі види освоїли також прісні води.

Розмір варіюється від місця проживання - чим тепліше вода , тим менший розмір особини.

Креветки , крім того , що володіють хорошими смаковими якостями , ще й дуже корисні. Вони є джерелом важливих для організму білків і кальцію. У них містяться калій , магній , фосфор , залізо і вітаміни всіх важливих груп . Креветки надають сприятливий вплив на обмін речовин , нормалізує роботу мозку і зміцнює серцевий м'яз.

Порівняно низька ціна, приємний смак і високу якість робить його найбільш успішним в лінійці морських дієтичних продуктів.

Креветки продаються в замороженому вигляді , що прискорює їх приготування . Вам варто лише розморозити їх і додати в салат або суп або просто поставити на стіл , як закуску.

Багато креветки продаються в складі суміші морепродуктів з кальмарами і мідіями.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.