Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Краб

Краб - представник загону десятиногих ракоподібних. Всього в світі налічується окло 7000 підвидів крабів. Їх розміри різняться - найбільші особини можуть досягати 4м в довжину ( з розмахом лап ) і до 3 кг у вазі.

Краби харчуються дрібними ракообраз , хробаками й молюсками. Навколишнє середовище крабів практично всі водойми і суша .

Краб складається з черевця , ніг , челюстегруді і голови. У їжу вживається м'ясо , що міститься в клешнях . На жаль м'яса там не так багато , як хотілося б , тому воно вважається делікатесом і коштує досить дорого.

Не варто плутати м'ясо краба з усім відомими крабовими паличками. У крабових паличках немає навіть натяку на крабове м'ясо.

Висока ціна не відлякує справжніх цінителів цього продукту. Адже його смакові якості мало з чим зрівняються , а апетитний вигляд і корисні властивості просто змушують його купувати знову і знову.

Лікарі особливо рекомендують м'ясо краба для людей , яким прописано дієтичне харчування. Адже воно мало того , що малоколорійное , так ще й володіє величезною кількістю корисних речовин , що стабілізують роботу організму.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.