Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Горбуша

Горбуша - представник сімейства лососевих . Є найменшим екземпляром - середня довжина 40 см , маса 2кг.

Горбуша живе у водах північної півкулі. Мігрує з солоних вод морів і океанів у прісні водойми і назад. Її ареал проживання - узбережжя Тихого і Північного Льодовитого океанів. Незважаючи на те , що горбуша спочатку - риба, що живе в солоних водах , існують приклади проживання її в прісних озерах , які не мають виходу до солоній воді.

Нерест відбувається в прісній воді. Після нересту дорослі особини гинуть. Мальки деякий час живуть у прісній воді , а потім виходять в море / океан . Життєвий цикл горбуші в середньому становить два роки , тому що через рік після виходу в океан , вони повертаються в прісні води для нересту , після якого вони гинуть.

Зовнішній вигляд горбуші , як і іншої риби , залежить від місця проживання. У особин мешкають в океані окрас світло-синього або сріблястого кольору. По поверненню в прісну воду окрас змінюється на блідо- жовтуватий . Лосося легко впізнати за дрібної лусці і V- образним хвоста.

Не у всій горбуші м'ясо виділяється смаковими якостями. У особин , які були виловлені після заходу в прісні води , м'ясо набуває білястий відтінок і втрачає свої смакові якості.

Рожеве м'ясо буває тільки у горбуші , яка виловлена ​​в солоних морських або океанських водах.

У м'ясі горбуші міститься велика кількість білка , тому страви виходять дуже ситними . Незважаючи на це , страви з лосося є низькокалорійними , тому їх можна їсти в своє задоволення без боязні поправитися .

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.