Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Бичок

Бички - представники сімейства окунеподібних. Відомий тим, що за допомогою присосок може чіплятися до будь-якого предмету на дні водойми для того, щоб утримуватися біля сильних підводних течій і під час шторму. Присоски утворилися в процесі зрощення черевних плавників.

Бички мешкають в прибережній зоні і, як правило, на дні. Налічується більше двох тисяч видів. Така кількість обумовлена ​​тим, що представники різних видів різняться забарвленням, розмірами, малюнками на тілі, кількістю лусочок.

Харчуються мальками, рачками, молюсками. Відомі бички своєю невибагливістю і ненажерливістю, тому дуже популярні у рибалок, тому що ловляться на найпростішу наживку.

Найбільш великий представник - бичок-батіг, досягає 35см в довжину і 500гр в масі.

Бички мають високу здатність до виживання, що дозволяє їм легко міняти місце існування. Вони легко адаптуються до будь-яких зовнішніх змін, тому по чисельності особин вони знаходяться на одному з перших місць.

У приморських районах ця риба дуже популярна. Вона легка у вилові і універсальна у вживанні. Бичков можна сушити, варити, в'ялити або варити з них юшку. Величезною популярністю вони користуються у сфері переробки риби. Адже саме з них готують знамениті консерви «Бички в томаті».

М'ясо бичків є джерелом життєво в ажних для організму речовин. У в'ялених бичків, в яких відсутній 80% води, наявність корисних речовин збільшено в кілька разів.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.