Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Чавича

Чавича - найбільш великий представник сімейства тихоокеанських лососів . Живе у водах Каліфорнії , Камчатки і Хоккайдо .

Відрізняється розмірами та смаковими якостями. Порівняно висока маса і довжина особин цього підвиду робить їх ласою здобиччю для рибалок з усього світу . В Америці їх називають «король - лосось ».

Може досягати в довжину 1,5 м і 50 кг в масі . Вважається не тільки найбільшим представником сімейства лососевих , але і одній із найбільших риб північно-східних вод.

Нереститься , як і всі інші підвиди цього сімейства в прісних водах. Як правило , в річках Камчатки і Британської Колумбії.

Чавича відрізняється від своїх родичів великою головою і більше довгастим тілом. Окрасою не особливо помітний : темна спина і сріблясті боки і живіт .

На нерест заходить в травні , а сам нерест відбувається в липні- серпні. Може долати величезні відстані у прісній воді до місця нересту.

Живе чавича до 7 років. Нереститися може вже з 3 років.

Крім того , що червона ікра чавичі - ласий делікатес для будь-якого цінителя морепродуктів , м'ясо чавичі володіє величезною кількістю корисних білків і жирів.

Кількість корисних речовин у м'ясі цього представника сімейства лососевих відрізняється залежно від віку риби , її місця проживання і статі риби.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.