Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Форель стейк

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Форель стейк с/м UKR
Форель стейк с/м UKR
Вага ящику: 5
На складі
Форель - риба із сімейства лососевих . Ловля цієї риби дуже популярна в якості спортивної риболовлі в США та Норвегії. У цих країнах навіть створені спеціальні рибальські центри , які спеціалізуються на форелі. Цей вид риби може мешкати як в прісній воді , так і в солоній . Дуже легко пристос..
153.50 грн
Податок на обмін: 153.50 грн
Форель стейк

Форель - риба із сімейства лососевих . Ловля цієї риби дуже популярна в якості спортивної риболовлі в США та Норвегії. У цих країнах навіть створені спеціальні рибальські центри , які спеціалізуються на форелі.

Цей вид риби може мешкати як в прісній воді , так і в солоній . Дуже легко пристосовується до різних умов місцевості: гірські річки Євразії , озера Північної Америки , Тихий і Атлантичний океан.

Нереститься цей вид риби тільки в прісних чистих проточних водах. Багато видів форелі , народжуються в прісній воді , потім йдуть в солону воду морів , а на нерест знову повертаються в прісні води.

Забарвлення форелі варіюється залежно від різних чинників - колір дна , прозорості води і навіть від ситості риби.

Середній розмір річкової форелі в довжину близько 50см , але морські екземпляри можуть досягати метра. Самці форелі менше самок.

Розводити форель стало дуже популярним бізнесом. В силу того , що багато видів форелі зникли , її вилов суворо контролюється. Тому сьогодні існує багато штучних прісних водойм для розведення цієї риби в Канаді та Норвегії.

М'ясо форелі вважається делікатесом. Воно популярне в багатьох світових кухнях завдяки своєму неповторному смаку . Колір м'яса варіюється: у морської - червоний , у прісноводної - рожевий.

Крім того , що в м'ясі цієї риби дуже багато корисних компонентів , воно ще широко використовується в дієтичному харчуванні.

Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.