Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Кижуч

Кижуч - представник сімейства лососевих . В основному мешкає в річках Камчатки і Хоккайдо , біля берегів Аляски і Сахаліну . Є найбільшим представником свого виду. У довжину досягає метра і важить трохи більше 15 кг. Спостерігаються різниця в розмірах видів залежно від місця проживання. Найбільші види існують в районі Аляски , найменші в районі Хоккайдо .

Від своїх родичів відрізняється яскраво- сріблястим кольором луски. Крім цього зовнішнього відмінності , у кіжуча товста голова з широким чолом і високий хвостове стебло . Завдяки цим ознакам його легко впізнати серед інших представників лососевих .

Кижуч користується особливою пошаною у любителів риби за свій неповторний смак. З його м'яса готують страви різних видів: починаючи від консервів , закінчуючи шашликом. На жаль , у зв'язку з тим , що його чисельність у водоймах світу не велика , ціна на нього досить висока , але справжні гурмани і цінителі ніколи не упустять можливість побалувати себе блюдом з м'яса кіжуча .

До того ж наявність великої кількості вітамінів і відсутність протипоказань до вживання робить м'ясо цієї риби бажаним прикрасою будь-якого столу .

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.