Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Ікра щуки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ікра щуки пастерізована (112 гр)
Ікра щуки пастерізована (112 гр)
Вага ящику: 1.12
На складі
Ікра щуки займає провідне місце в харчовій промисловості серед частикової ікри. Слов'яни багато століть назад відкрили для себе корисні і смакові властивості ікри щуки, віддаючи її перевагу навіть перед чорною ікрою. Дозволити собі ікру щуки в давні часи могли тільки царі, князі і найбагатші з ку..
88.00 грн
Податок на обмін: 88.00 грн
Ікра щуки

Тривалий час у нашій країні ікра щуки була рідкісним через свою вартість делікатесом. Зараз розсипчаста янтарна ікра щуки стала набагато доступніше, хоча зі смакових та корисних властивостей вона нітрохи не поступається, а то й перевершує інші види ікри.

Ікра щуки гарно смакує у соусах, салатах, паштетах, на бутербродах з маслом, а також як абсолютно самостійна закуска. Смак ікри щуки здатен придати насиченість будь- якої страві, в якій її використовують.

Регулярне вживання в їжу ікри щуки допоможе праці нервової системи та головного мозку, а також покращіть стан шкіри, нігтів та волосся.

Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.