Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Ікра омуля

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ікра омуля (вагова) 1 сорт
Ікра омуля (вагова) 1 сорт
Вага ящику: 12
Нет в наличии
Омуля недарма називають царською рибою. Будучи представником сімейства лососеобразних, омуль дарує нам абсолютно унікальну ікру. Цей вишуканий делікатес по праву вважають своєрідним символом успішності, достатку, розкоші і щедрості. Ще пару десятків років тому ікра омуля була рідкісною «гостею» н..
0.00 грн
Податок на обмін: 0.00 грн
Ікра омуля

Ікра омуля є різновидом білої лососевої ікри. Вона здобувається у арктичних водоймах, та є традиційно улюбленим продуктом у раціоні мешканців півночі. Ікра омуля – це рідкісний та делікатесний продукт, який видобувається у обмеженій кількості.

Смачна та тендітна ікра омуля однаково смакує як на бутербродах, так і в масничних млинцях або у безлічі сибірських страв. Будучи дієтичним продуктом, ікра омуля зовсім не містить вуглеводів, та багато насичена білками, що робить ії незамінним продуктом харчування спортсменів, вагітних жінок та одужуючих хворих, адже ікра омуля – «палочка – виручалочка» для нашего організму!

Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.