Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Ікра гольця

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ікра гольця (вагова) 1 сорт
Ікра гольця (вагова) 1 сорт
Вага ящику: 12
Нет в наличии
Ікру гольця заслуговано цінують і рекомендують лікарі дієтологи, адже з її допомогою можна смачно і комфортно налагодити здоров'я. За поживністю ікра гольця перевершує м'ясо і молочні продукти, містячи близько 30% високоцінних жирів, і до 13% легкозасвоюваних жирів. Цілий комплекс необхідних люди..
0.00 грн
Податок на обмін: 0.00 грн
Ікра гольця

Ікра гольця- за правом улюблений дієтологами корисний та смачний продукт. Ікра гольця містить металоїд селен, що робить її необхідним елементом харчування сильної половини людства, адже вона незамінна для чоловічого здоров’я.

А невисокий зміст жирів приємно вразить прекрасних панянок. Вживання в їжу ікри гольця не залишить неприємних спогадів у вигляді зайвих сантиметрів на талії. Крім того, унікальний зміст робить ікру гольця корисною для запобігання старіння шкіри.

При всієї корисності, ікра гольця – це дуже смачно! Присутність ікри гольця на столі здатне перетворити будь – яку трапезу у справжнє свято!

Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.