Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Хокі тушка

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Хокі тушка б/г с/м 500-800 ARG
Хокі тушка б/г с/м 500-800 ARG
Вага ящику: 20
На складі
Хокі ( макрурус ) - представник загону трескообразних . Живе у водах Тихого , Атлантичного і Індійського океанів. Цю рибу досить легко дізнатися по довгому хвосту і відбудую лусці . Багато в чому через луски , якою можна легко поранитися продається хек у вигляді філе або тушки. Колір цієї риб..
26.80 грн
Податок на обмін: 26.80 грн

Хокі ( макрурус ) - представник загону трескообразних . Живе у водах Тихого , Атлантичного і Індійського океанів.

Цю рибу досить легко дізнатися по довгому хвосту і відбудую лусці . Багато в чому через луски , якою можна легко поранитися продається хек у вигляді філе або тушки. Колір цієї риби різниться від сірого до вугільно- чорного.

Смаковий особливістю цієї риби є той факт , що її м'ясо за смаком не схоже на м'ясо риби , а скоріше ближче до м'яса креветки. Воно біле , має солодкуватий присмак і не має рибного запаху.

М'ясо низькокалорійне і ніжне , що дозволяє його вживати у великих кількостях , не боячись поправитися . Пов'язано це з тим , що в м'ясі дуже низький вміст білків і жирів.

Той факт , що м'ясо дуже ніжне і практично не містить в собі жирів , вимагає від кухаря максимально концентрації в приготуванні. При запіканні або смаженні м'ясо може просто розтектися по сковорідці.

Більше ніж м'ясо в цій рибі цінується печінка та ікра . Це воістину делікатеси для справжніх гурманів.

Крім цього в м'ясі цієї риби міститься набір корисних елементів постійне вживання яких дозволить підтримувати організм у тонусі й здоров'ї .

Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.