Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Хек тушка

Хек ( мерлуза ) - риба сімейства мерлузових . Мешкає біля берегів Тихого і Атлантичного океанів.

Налічується більше 10 видів риб цього сімейства. Мешкає ця риба як правило на глибині від ста до тисячі метрів.

Підвиди хека мешкають в різних регіонах значно різняться за формою і зовнішньому вигляду. Довжина риби варіюється від 30 см до 2м. Колір тіла , як правило , має сріблястий відтінок з темною спиною.

Через те, що свіже м'ясо хека досить швидко втрачає свої смакові якості , його відразу після обробки заморожують. Тому на прилавках магазинів можна зустріти або заморожене філе хека або заморожені тушки.

Мерлуза знахідка для тих споживачів , які не дуже люблять рибу з великою кількістю кісток. Мало того , що дрібні кісточки відсутні в скелеті цієї риби , так після отварки великі кістки легко відділяються від м'яса.

Ця риба дуже популярна в кулінарії. М'ясо хека нежирне і ніжне. Її можна готувати будь-якими способами - варити , смажити , запікати або готувати на пару. Особливо добре виходять холодні закуски з м'яса хека .

Перед покупкою цієї риби варто переконатися , що вона не проходила повторної заморозки , адже як було сказано вище , свіже м'ясо дуже швидко втрачає свої смакові і корисні властивості . А наявність повторної заморозки говорить про те , що задоволення від вживання цього продукту ви не отримаєте. А , якщо вірити гурманам , воно того варто.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.