Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Скат

Скат - представник сімейства пластіножаберних хрящових риб. Ця риба живе абсолютно у всіх морях світового океану - від Арктики до Антарктики.

Скат абсолютно не сприйнятливий до зміни температури води - він може жити у водоймах, де температура коливається від полутра до тридцяти градусів за Цельсієм. Мешкає ця риба як на мілководді, так і на глибині трьох тисяч метрів.

Скат веде придонний спосіб життя. У їжу вживає планктон, молюсків, ракоподібних і голкошкірих.

Розміри ската, під стать всім іншим характеристикам, відрізняються різноманітністю. Довжина коливається від декількох сантиметрів до семи метрів.

З усього сімейства виділяється одна особина, яка володіє серйозною зброєю. Мова йдеться про електричного ската. За допомогою спеціального органу вони паралізують здобич за допомогою електричних зарядів. Цей вид так само небезпечний і для людини.

У кулінарії особливою популярністю користуються крила ската. Вони подаються в смаженому вигляді і вважаються коронним делікатесом багатьох ресторанів вищого рівня.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.