Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Кінгкліп тушка

Кінг Кліп ( конгріо ) - столова риба , представник сімейства ошібневих . Цей рід налічує в собі тільки 5 видів . Більш відомий, як морський вугор .

Ареалом проживання цієї риби є материкові схили і шельфи . Найбільший обсяг промислу в водах Австралії та Нової Зеландії.

У довжину досягає 90см . Зовнішньою особливістю є подовжене кругле тіло , що характерно , адже найближчий родич кінг кліпу - мурена . У їжу вживає дрібну рибу , кальмарів і ракоподібних.

М'ясо цієї риби має рожевий відтінок і порівнянно за смаком з м'ясом креветки , за що отримав назву - креветочна риба. М'ясо має солодкуватий присмак. Особливою популярністю користується за практично повну відсутність кісток.

Кінг кліп досить простий у приготуванні. Безліч рецептів включають в себе будь-які види обробки , починаючи від запікання , закінчуючи фаршируванням .

У Японії дрібні екземпляри є незамінною частиною популярних сашимі .

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.