Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Сьомга або Лосоcь? Вічне питання...Цікавий факт: Бували випадки, що лососем називали навіть форель. Хоча прийнято вважати, що лосось і сьомга це назви однієї і тієї ж риби.


У чому відмінності лосося від сьомги? Багато хто задається цим питанням, коли постає питання про те, яку рибу придбати. Різниця всього лише одна: сьомга - це всього лише один з представників підродини лососевих, а лосось це поняття ширше, яке включає в себе такі види корисних риб, як сьомга, форель, кижуч, горбуша і т.д.

Тобто, сьомга і лосось - це дві назви однієї і тієї ж риби.

Але не варто плутати - назва лосось присутня в назвах близько десятка риб з різних підродин, наприклад - Тихоокеанські лососі або Благородні лососі.

Трапляється, що лососем називають навіть форель. Так все таки, які риби відносяться до загону лососевих ?

Чавича - «срібний лосось», «біла риба», «королівський лосось». Це тільки деякі з неофіційних назв цієї риби. Користується величезною популярністю за неповторні смакові якості. Є найбільшим представником свого сімейства.

Промисел цієї риби практично заборонений, тому що чисельність цієї риби сильно зменшилася за останні роки. Крім відмінних смакових якостей м'яса, чавичі популярна червоною ікрою, яка вважається найдорожчою і дефіцитною.

Кижуч - багато в чому нагадує чавичу. Нереститься у великих кількостях, тому її чисельність значно вище чисельності чавичі. Ікра кіжуча так само користується популярністю серед гурманів. Правда на відміну від ікри чавичі, ікра кижуча не має гіркого присмаку, що робить її трохи менш привабливою для цінителів.

Нерка - підтверджує головну особливість риб сімейства лососевих. Вона має яскраво-червоний колір м'яса. Мешкає у воді, температура якої рідко підвищується вище п'яти градусів. Ікра нерки порівняно велика і перевершує всі інші види ікри по калорійності і поживності. Має пікантний присмак. У зв'язку з тим, що ця риба живе в холодних водах - м'ясо її дуже калорійне.

Кета - широко поширена по узберіжжю Тихого океану. Один з лідерів по промислу серед риб сімейства лососевих. М'ясо цієї риби є відмінним дієтичним продуктом. Ікринки мають великий розмір і високий вміст амінокислот і вітамінів.

Горбуша - найчисленніший представник сімейства лососевих. Мешкає на півночі Тихого і Атлантичного океанів. За рахунок того, що ареал проживання цієї риби досить великий, вона є одним з лідерів з видобутку. Має сріблястий забарвлення. Рідко досягає більше 70 см в довжину. Після нересту гине. Ікра цієї риби має помаранчевий колір і вважається найсмачнішою серед усіх представників лососевих.

Форель - риба відмінно підходить для штучного вирощування. Завдяки своїй живильній цінності і смаковим якостям є незамінним продуктом харчування. Ікра форелі не так визнана серед споживачів, як ікра горбуші або кети, але по корисності і смаковим якостям перевершує їх.

Сьомга - великий представник сімейства лососевих. Досягає полутра метрів в довжину. За неперевершені смакові якості м'яса сьомгу прозвали «царської рибою». Вважається одним з кращих рибних делікатесів.


Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.