Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Хек або Мерлуза?.. Блувайтінг або Путасу?..Цікавий факт: Деякі види риб, які продаються в магазинах мають різні назви і навіть принципово різні ціни, хоча, по суті, є одним і тим же продуктом. Хочете знати які?


Трапляється таке, що в магазині Ви вибираєте рибу для вечері. Вибір припав, наприклад, між хеком і мерлузою. Звчиайно, що продавець розповів Вам переваги і недоліки кожної з цих риб, але він через незнання або просто забув повідомити Вам, що це дві назви однієї і тієї ж риби.

Добре, якщо ціна на них не відрізняється і Ви нічого не втратите, набагато прикріше якщо ви придбаєте дорожчий екземпляр за завищеною ціною.

Щоб уникнути таких випадків, нижче перераховані риби, які мають різні назви, але являють собою одну і ту ж суть:

Акула-прізрак/риба-кролік - представник сімейства Хімерових. Досягає двох метрів у довжину і трьох кілограм у вазі. Ареалом проживання є води Східної Атлантики.

М'ясо цієї риби має білий колір. Привертає відсутністю дрібних кісток та луски. Філе має ідеальну консистенцію, воно пружне і просте у приготуванні. Є бажаним гостем на столах багатьох ресторанів.

Відлякує споживачів своїм потворним зовнішнім виглядом і великим плавцем через всю спину.

Блувайтінг/путасу - невеликий представник сімейства тріскових. Мешкає на глибині до тисячі метрів. Дорослі особини цієї риби досягають сорока сантиметрів у довжину і п'ятисот грам в масі.

Дрібні особини харчуються планктоном, більші харчуються дрібною рибою.

Головною особливістю цього виду риб є той факт, що вони народжуються самцями. А вже в процесі дорослішання деякі з них міняють стать і стають самками.

Має сріблястий забарвлення і мешкає в теплих водах Південної півкулі.

М'ясо цієї риби не містить великої кількості жиру. Відрізняється відмінним смаком і приємним ароматом. Рекомендується до вживання всім, особливо літнім людям і дітям.

Хек/мерлуза - представник сімейства тріскових. Вважається, що ця риба має найсмачніше м'ясо серед представників свого сімейства.

Розмір риби досягає одного метра в довжину і трьох кілограм у вазі. Окрасою має темно-сірий зі світло-сірими боками.

М'ясо хека/мерлузи має приємним смаком. Воно не жирне. Дуже зручно в приготуванні - після варіння воно легко від'єднується від кісток.

М'ясо хека дуже популярно серед людей, які дотримуються роздільного харчування і дієти. Воно легко засвоюється і не має протипоказань до вживання.

Скумбрія/макрель - представник сімейства скумбрієвих. Ця риба мешкає в солоних водах Тихого, Атлантичного і Індійського океанів. Має темно синій окрас шкіри. Луска відсутня.

М'ясо цієї риби жирне. Популярність цієї рибі приніс не тільки відмінний смак, але і відсутність дрібних кісток.

Довжина тіла цієї риби досягає п'ятдесяти сантиметрів у довжину і двох кілограм у вазі.

Варто зауважити, що риба виловлена ​​навесні різко відрізняється вмістом жирів від тих, що виловлені восени. У приготуванні скумбрія/макрель часто використовується для копчення і для запікання. Рідше її смажать або варять.

Кінг Кліп/креветочна риба - представник сімейства трескообразних. Ця риба називається креветочною за схожість кольору свого м'яса з кольором м'яса креветки.

Мешкає в теплих водах Південної півкулі. Має високе промислове значення в районах видобутку.

Може досягати двох метрів у довжину, але на вилов йдуть особини до п'ятдесяти сантиметрів.

Харчується дрібною рибою, креветками і кальмарами.

М'ясо цієї риби білого або рожевого кольору. Має солодкуватий присмак. Практично не має кісток. У кулінарії використовується для приготування закусок і салатів.


Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.