Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Морський коктейль

Морський коктейль - асорті з продуктів океанічного походження. Найчастіше до його складу входять - восьминоги , мідії , креветки , кальмари , каракатиці та інші молюски.

Морський коктейль можна використовувати як окрему страву або як добавку до багатьох інших рибних страв. Коктейль зібраний з морепродуктів , які корисні для організму , тому не варто заперечувати той факт , що постійне вживання в їжу цього асорті сприятливо впливає на загальний стан органів і травлення . Наявність таких корисних речовин , як вітаміни групи В , А і РР , калію , фосфору , кальцію надає організму ті мікро-і макроелементи , яких не вистачає при сучасному графіку життя .

Крім корисності цей продукт надзвичайно приємний на смак , а головне - не складний у приготуванні. Для готовності до вживання його потрібно всього лише проварити в окропі і приправити лимонним соком.

Зараз можна знайти велику кількість варіантів сумішей морських коктейлів. Але факт залишається фактом - які б морепродукти туди не входили , вони завжди будуть вкрай корисні і дуже смачні.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.