Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Лобстер

Лобстери ( омари ) - представники сімейства ракоподібних. Мешкають в скелястих шельфах в холодних і теплих водах по всій планеті. Омари діляться на види за зовнішнім виглядом і смаковими якостями . Найбільше цінуються атлантичні лобстери .

Лобстери різняться за розмірами від 20 см в довжину ( атлантичні представники ) до 1м і 20 кг (американські представники ) . Самці значно перевищують самок за розмірами.

Американський омар мешкає в Атлантичному океані. На жаль , американський представник не відрізняється вишуканими смаковими якостями. Головна його перевага - це розмір .

Зовні лобстери схожі на звичайних річкових раків , відрізняються величезними клешнями . Їх забарвлення варіюється від сіро - зеленої до синьо- зеленою. Хвіст має форму віяла. З хвостів , де є м'ясо , готують медальйони і ескалопи .

Під панциром омара знаходиться , то що найбільш цінується любителями всіх ракоподібних - ніжне й ароматне м'ясо. При варінні лобстер змінює колір на червоний - ця особливість спровокувала появу прізвиська «морський кардинал» .

Раніше омарів використовували для добрива полів і в якості приманки при лові риби. Зараз омари цінуються всіма поціновувачами морської їжі в світі. Найтонший смак його м'яса приваблює не тільки гурманів , але і рядових споживачів .

Особливо ценнітся у лобстера його печінка - « Тома і червона ікра самки - « корал ».

Омари - один з основних продуктів французької кухні. Лобстерів фарширують крабами або подають розрізаними з соусом. Вони чудово поєднуються з іншими морепродуктами , такими як мідії та креветки.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.