Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Кальмар

Кальмар - вид головоного молюска. Може досягати до 20 метрів в довжину. Є найбільшим безхребетним . Вони мешкають в усіх кліматичних поясах , але найчастіше зустрічаються в субтропічних водах.

Всі кальмари є хижаками . Вони мають присоски на щупальцях , які допомагають їм ловити здобич або рятуватися від ворогів.

Вони мають обтічне тіло. Рухається кальмар головою вперед на високій швидкості , завдяки цьому він може вилітати з води і пролітати до 10 метрів по повітрю.

У їжу вживається тушка кальмара і щупальця . М'ясо кальмара користується величезною популярністю за відмінні смакові якості і корисні властивості. За своєю корисності воно значно перевершує м'ясо тваринного походження.

Корисні речовини , якими багате м'ясо кальмара , постачає організм людини необхідними елементами серед яких калій , йод , фосфор , мідь і залізо.

М'ясо кальмара вживається в їжу з давніх пір. Воно користується величезною популярністю у людей , які сидять на дієті , тому що це м'ясо дієтичне і легко усваиваемое , до того ж воно відмінно виводить холестерин з організму.

Тушки кальмара можна готувати різними способами , найбільш популярними є відварювання , смаження і гасіння . Найбільшою популярністю користується використання в салатах разом з іншими морепродуктами.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.