Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.
 
Наші постачальники - фірми зі світовим ім'ям , продукція яких займає провідні позиції на ринку морепродуктів. Ми отримуємо наші товари з більш ніж 10 країн, у числі яких є Норвегія, Данія, Швеція, США та Чилі .
 
В асортименті нашої компанії присутні більш ніж 300 позицій морепродуктів і це далеко не межа. Попит на якісну продукцію завжди високий, а можливості розширення асортименту товарів - безмежний.
 
Ми пропонуємо свої клієнтам морожену рибу, ікру, філе, сушену рибу, морепродукти, рибу для промислової переробки . Кожна з цих позицій включає в себе десятки найменувань, які відрізняються фасуванням, видом обробки, виробником та типом заморозки.
 
Окремою гордістю для нас є якість наданої нами продукції . Наші постачальники - професіонал високого рівня , які дбайливо ставляться до своєї репутації. Ми дотримуємося таких самих ідей. Тому, купуючи морепродукти у нас, Ви завжди можете бути впевнені в їх якості.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.