Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Хамса

Хамса - одна з різновидів анчоуса . Серед рибалок носить назву - європейський анчоус .

Це маленька рибка , яка досягає в довжину 20 см. має великий рот і ряд дрібних зубів. Окрасою спини варіюється від яскраво -зеленого до чорного кольору. Бока мають сріблястий забарвлення .

Ця риба дуже популярно серед споживачів. Її промисел не обмежується нічим . Тому знайти її на прилавках магазинів не складно. Тому й ціна на неї не висока .

Продають цей вид анчоуса в свіжоморожена або засоленном вигляді. Рідко цю рибу ісользуют , як основний інгредієнт рибного блюда. Найчастіше з хамси готують тушонки або паштети . Також її використовують для виготовлення рибного борошна .

Важливу роль ця риба грає в морського життя - вона є основним інгредієнтом харчування багатьох більших представників морської фауни.

За рахунок дрібних розмірів хамсу прийнято є цілком. Кістки цієї риби дуже дрібні й тендітні . Тому ніякої шкоди організму принести вони не можуть , а ось корисні властивості містяться в них зміцнять кісткову тканину вашого організму.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.