Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Ставрида

Сімейство ставридових об'єднує в собі більше 140 видів риб. Найбільш популярними є два види - перуанська і звичайна. Видобуток цієї риби в місцях їх проживання має важливе значення для місцевого населення. Мешкає ставрида в Атлантичному , Тихому , Індійському океанах і Балтійському морі.

Ця риба живе зграями. Вона має сіро - сріблястий забарвлення . Ставрида досягає 70см в довжину , а середній розмір , як правило , в два рази менше. Найбільша особина важила 2кг. Середня тривалість життя - 9 років.

Ставрида мешкає біля берегів і рідко опускається на глибину. Полювання веде зграями , пересуваючись на великій швидкості біля поверхні води. Харчується дрібною рибкою , креветками і молюсками.

Зовнішньої особливістю ставриди є кістковий щиток , що починається на боках і закінчується на хвостовій частині гострим гребенем . Ця деталь дозволяє ставриди захищатися від більш великих хижаків.

М'ясо ставриди крім того , що ніжне і смачне , відрізняється малою кількістю дрібних кісток , що вигідно виділяє її на тлі інших дрібних риб. Продається ця риба в замороженому або свіжому вигляді. Завдяки тому , що смак м'яса трохи незвичайний - кислуватий і зі специфічним ароматом , з нього готують неповторні за своїм кулінарним якостям супи й закуски . Особливо популярні консерви з ставриди .

Ставрида, як і будь-яка інша риба - знахідка для того , хто дотримується дієти. Легко засвоювані білки і мінерали корисно впливають на харчову систему організму , а корисні вітаміни і кислоти сприятливо діють на серцево- судинну систему організму.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.