Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Мойва

Мойва - представник сімейства корюшкових . Мешкає в холодних водах Атлантичного і Тихого океанів.

Мойва досить дрібна риба. У довжину вона досягає 25см і 65 г в масі . Її тулуб вкрите дрібною лускою і має сріблястий забарвлення .

На відміну від багатьох інших представників морської фауни , самці мойви крупніше самок.

Мойва живе зграями , як правило , на глибині від 200 м. Такий спосіб існування допомагає захищатися від хижаків. Наближається до берега тільки в період нересту величезними зграями.

У зв'язку з тим , що вилов великої риби обмежується , рибалки перейшли на більш дрібні екземпляри , серед яких мойва займає не останнє місце за популярністю. Але сьогодні навіть вилов цієї риби регулюється квотами через її високої популярності серед споживачів і рибалок .

Головною її особливістю є той факт , що вона смачна у будь-якому вигляді. Будь то консерви , шпроти , сушена чи в'ялена . Незважаючи на те , що вона дрібна , кухарі не бояться готувати з неї воістину вишукані страви найвищої складності , тому що м'ясо цієї риби за смаковими якостями не поступиться жодному делікатесного виду м'яса .

Мойва мешкає в північних широтах , тому в її тілі дуже багато корисних для організму людини жирів. Так само, як і багато інших представників Атлантики , в її організмі міститься багато вітамінів , амінокислот і йоду , що сприяє профілактиці інфаркту та серцево -судинних захворювань.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.