Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Тунець

Тунець - представник сімейства скумбрієвих . Мешкає в теплих водах Атлантичного , Тихого і Індійського океанів. Зустрічається у водах Чорного та Азовського морів. Досягає 3 метрів в довжину. Має досить високою швидкістю (до 70км / ч) , що дозволяє пересуватися на порівняно великі відстані для пошуку їжі .

Тунці пересуваються зграями і плавають на великих глибинах. На глибині тунець харчується молюском , дрібною рибою і ракоподібними .

Тунець за обсягами видобутку посідає друге місце в світі після креветок. Вилов в таких масштабах поставив під загрозу зникнення багато видів цієї риби. До того ж при вилові тунця часто страждають інші , більш великі , представники океанічної фауни , т.к. зграї тунців часто крутяться біля дельфінів.

М'ясо тунця має рожевий колір і дуже м'який смак. У Японії суші з тунця є одними з найулюбленіших страв у ресторанах. При споживанні цього м'яса в сирому вигляді немає ніякої небезпеки захворіти або отруїтися , т.к. м'ясо тунця не береться під зараження паразитами . Більше того , наявність величезної кількості білка і мінімальний вміст жирів , робить його бажаним стравою для будь-якого спортсмена.

Досить популярними є консерви з тунця. М'ясо закривають у власному соку. З суші не порівняти, але для салатів - кращий варіант наповнення .

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.