Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Сіг

Сиг - підвид промислової риби сімейства лососевих . Всього їх налічується близько 50 видів цієї риби.

Найбільше представництво цієї риби знаходиться на території Росії - Забайкаллі , всі північні річки та водойми Північного Льодовитого океану. Також зустрічається у водах Скандинавії , Аляски і Канади.

Через те , що риби цього сімейства відрізняються залежно від місця проживання, скласти єдину характеристику сига неможливо. Це досить дрібна риба , яка рідко досягає 50 см в довжину і 1кг у вазі. Має сріблястий забарвлення

 Відмінною рисою м'яса цієї риби є висока жирність. Це не дивно , адже ареал проживання сига - холодні води.

Завдяки цій своїй особливості сиг цінується серед споживачів морської продукції . Жир міститься в м'ясі цієї риби добре засвоюється людським організмом. Так само в м'ясі сига міститься велика кількість вітамінів , які допомагають організму працювати в повну силу.

Смакові якості і корисні властивості цієї риби вказують на те , що вживання цієї риби в їжу допомагає запобігти багатьом хворобам , зміцнити імунітет та й просто насолодитися стравою.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.