Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Лосось філе

З давніх часів лосось був популярним блюдом на столах європейських країн. Особливою популярністю він користувався на Скандинавському півострові. Там його відловлювали влітку і заготовляли на зиму в сушеному або копченому вигляді.

М'ясо лосося вважається делікатесом завдяки своїм чудовим смаковим якостям , але це не означає , що воно є важкодоступним для рядового покупця. Велика кількість страв , які можна приготувати з цього продукту , тільки підтверджує його популярність серед споживачів.

Смак у м'яса лосося м'який та ніжний , до того ж , як і м'ясо будь-який інший риби , воно містить величезну кількість корисних елементів (вітаміни В1 , РР , калій , фосфор , хром і т.д.). Вживання цих речовин корисно для здоров'я шкіри , нервової і травної систем .

За допомогою м'яса лосося можна приготувати багато вишуканих страв: від супу з шматочками м'яса лосося до екзотичного салату. Особливо лососина хороша з кисло- солодкими і гострими соусами. А оригінальний червоний колір завжди робить її фаворитом на будь-якому святковому столі.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.