Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Ікра форелі

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ікра форелі (вагова) 1 сорт
Ікра форелі (вагова) 1 сорт
Вага ящику: 12
Передзамовлення
Ікра форелі- безперечний і безпрограшний «аргумент» в будь-якому сімейному святі! Помаранчеві, розсипчасті намистинки ікринок на бутербродах або в салаті - загальновизнаний символ достатку і успіху. Щоб зробити святом будь-який, навіть самий сірий та похмурий день, можна просто придбати баночку і..
0.00 грн
Податок на обмін: 0.00 грн
Ікра форелі

Ікра форелі – унікальний за своїми корисними та смаковими властивостями продукт, традиційно улюблений на усіх застіллях та святах у нашій країні. Дрібні яскраво – помаранчеві ікринки на бутербродах з білого хлібу з маслом служать одночасно і прикрасою столу, і своєрідним символом достатку та заможності, та створити атмосферу свята кожен день доволі легко- можна просто купити трішки ікри форелі.

Регулярне вживання в їжу навіть невеликої кількості ікри форелі принесе неодмінну користь вашому здоров’ю та настрою, адже кожна ікринка форелі – справжній скарб корисних речовин та мікроелементів у концентрованому вигляді!

Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.