Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Ікра сіми

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ікра сіми (вагова) 1 сорт
Ікра сіми (вагова) 1 сорт
Вага ящику: 12
Нет в наличии
Ікра сіми -  на диво корисний і смачний продукт. Кулінари з задоволенням використовують невеликі, інтенсивно-червоні ікринки в приготуванні різноманітних блюд.  Господині ж поспішають купити ікру сіми напередодні свят, адже бутерброди з ікрою сіми традиційно вважають символом достат..
0.00 грн
Податок на обмін: 0.00 грн
Ікра сіми

Ікра сіми – найрідкісніша ікра з усіх видів лососевої риби. Насичено червоні ікринки з благородною горчинкою у смаку стануть справжньою прикрасою на вашому столі, відтворюючи атмосферу свята.

Завдяки багатому змісту корисних речовин та мікроєлементів у кожній ікринці, ікра сіми є справжнім природнім скарбом вітамінів. Це робить її незамінним продукторм для дитячого та дієтичного харчування, а також єлементом раціону одужуючих хворих – завдяки такій «підтримці», організм відновлюється набагато легше та швидше.

Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.