Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Ікра нерки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ікра нерки (вагова) 1 сорт
Ікра нерки (вагова) 1 сорт
Вага ящику: 12
Нет в наличии
Кожному істинному гурману слід неодмінно звернути увагу на ікру нерки. Ця насиченно-червона ікра має чудовий смак, і заслужено обрана та цінима усіма світовими зірками в мистецтві кулінарії. Смак ікри нерки немов повертає нас в дитинство. Це та сама ікра, яку матусі подавали до новорічного ст..
0.00 грн
Податок на обмін: 0.00 грн
Ікра нерки

Ікра нерки - це рідкісний та деликатесный продукт. За м’який , але насичений смак, інтенсивний червоний колір та розсипчатість ікру нерки люблять навіть найвибагливіші та спокушені гурмани.

Ікру нерки використовують як повноцінну страву, у складі вишуканих святкових салатів або на традиційних бутербродах з ікрою, і в кожній страві смак ікри нерки грає різними гранями, придаючи страві неповторний смак.

Варто придбати ікру нерки також усім, кого хвилює власне здоров’я та привабливість, адже це незамінний зі своїх корисних та косметичних властивостей продукт, у якого немає аналогів.

Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.