Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Скумбрія

Скумбрія - представник сімейства скумбрієвих .

Середня довжина скумбрії близько 30см . Тіло вкрите дрібною лускою . Забарвлення у скумбрії синьо- зелений з чорними смужками поперек тулуба.

Скумбрія мешкає в теплих водах. Живе зграями. Зимує ця риба на глибині 150 метрів , тому не переносить температуру води нижче +20 градусів.

Промисел цієї риби цінується у всьому світі. Її м'ясо має вишуканим смаком , до того ж воно завжди соковите.

Скумбрію найчастіше використовують для консервів або копчення , тому що підвищена жирність риби відбиває бажання готувати з неї страви. Але якщо підійти до приготування скумбрії з душею , то можна покуштувати воістину шедеври кулінарної справи .

Скумбрію прийнято вживати з кислими соусами , які перебивають смак жиру.

Як і будь-яка інша риба , скумбрія містить в собі величезну кількість корисних речовин. Фосфор , якого в надлишку в м'ясі цієї риби , допомагає зміцнити тканини скелета і поліпшити мозкову діяльність .

Головний недолік цієї риби - високий вміст жирів. Тому вона не рекомендується до вживання людям , які дотримуються дієти або мають проблеми з нирками.

Варто також утриматися від придбання великих екземплярів . У них з часом накопичується велика кількість ртуті , яка , як відомо , користі організму не приносить.

Ця категорія порожня.
Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.