Категорії
Про нас

Компанія «Перша Рибна База» - відповідальний імпортер риби і морепродуктів в Україні . Основними видами діяльності нашої фірми є оптовий і роздрібний продаж з власних складів, а також в WEB- мережі через інтернет-магазини.

Детальніше...

Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close

Пелагічна риба

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Скумбрія блакитна 700-1200 NZL
Скумбрія - представник сімейства скумбрієвих . Середня довжина скумбрії близько 30см . Тіло вкрите дрібною лускою . Забарвлення у скумбрії синьо- зелений з чорними смужками поперек тулуба. Скумбрія мешкає в теплих водах. Живе зграями. Зимує ця риба на глибині 150 метрів , тому не переноси..
0.00 грн
Податок на обмін: 0.00 грн
Пелагічна риба

У категорію пелагічної риби входять такі види, як мойва, оселедець, кілька, скумбрія.

Назва пелагічна – походить від головної особливості проживання цих особин. Практично все своє життя вони живуть в пелагиале, (верхньому шарі вод Світового океану) і дуже рідко наближаються до берега.

Пелагічна риба відома високим вмістом жирів. Не говорячи вже про те, що, як і будь-яка інша риба, вона незвичайно корисна і проста в приготуванні. Як правило, найпоширеніші види пелагічної риби – оселедця і кільку маринують або консервують.

Улов пелагічної риби складає 70% загальносвітового промислу морепродуктів. Основними видами є анчоусні, оселедцеві, скумбрієві і ставридові. 

У нашому інтернет-магазині «Перша Рибна База» Ви можете придбати всі ці продукти. Ми гарантуємо, що вся наша продукція зберегла всі свої корисні властивості і смакові якості.

Забороняється використовувати, цитувати і копіювати будь-які матеріали сайту Fishmarket
в мережі Інтернет без повідомлення і дозволу адміністрації сайту.
2019 © Fishmarket.